O Nás

O
Nás


Kvetinárstvo Antflower pôsobí na trhu od roku 2002, nachádza v nákupnom centre Hypermarket Nitra.
Od roku 2006 sme priamym dovozcom rezaných a črepníkových kvetov priamo z Holandska. Kvety nakupujeme na najväčších burzách v Holandsku. Našim zákazníkom ponúkame čerstvosť a kvalitu na vysokej úrovni, pretože dodávataľmi sú priamo pestovatelia a výrobcovia kvetov v Holandsku.

Klientelu sa snažíme osloviť hlavne vlastnými výrobkami a to kvetinovými kompozíciami, sušenými dekoráciami vhodnými na celoročné obdobie.

V našej ponuke nájdete taktiež množstvo umelých kvetov, črepníkov, obalov a váz, sošiek, ručne vyrábaných sviečok, rôznych darčekových predmetova dekorácií.

Ponúkame kompletnú kvetinovú výzdobu svadieb: svadobná kytica, dekorácie na autá, výzdobu kostolov, svadobných sál ako aj kvetinovú výzdobu stužkových slávností, recepcií, reštaurácií, kaviarní ...
about-us-mission-image

about-us-vission-image
Vo svojej práci využívame najnovšie trendy v modernej floristike. Exkluzívne kytice, svadobné kytice, gratulačné kytice, smútočná floristika, nielen zo živých kvetov, ale aj zo sušených kvetov.

Stálym zákazníkom poskytujeme vernostné zľavy až do výšky 15 %.

V rámci našej ponuky ponúkame aj donášku kvetovpriamo do domu. Chcete niekoho milo prekvapiť alebo sa chcete odvďačiť blízkym, priateľom či rodine? Pekne naaranžovaná kytica z Antflower im určite urobí radosť.